Deprecated: class-phpmailer.php is deprecated since version 5.5.0! Use wp-includes/PHPMailer/PHPMailer.php instead. The PHPMailer class has been moved to wp-includes/PHPMailer subdirectory and now uses the PHPMailer\PHPMailer namespace. in /home/trendaka/public_html/wp-includes/functions.php on line 5401
Trendsoft LMS Çevrimiçi Topluluklar – Trendakademi Dijital Eğitimler

Çevrimiçi Topluluklar Oluşturun

Bir çevrimiçi topluluk, takipçilerinizin veya müşterilerinizin markanızla bağlantı kurmasını sağlar.

Katılımcılarınızın Bağlantı Kurmasını Sağlayın!

Platformunuzda, öğrenciler ve katılımcıların kendileriyle ilgili ayrıntıları paylaşmalarını sağlayan tamamen düzenlenebilir profil alanları ile özelleştirin.

Üye Profilleri

Platformunuzda, öğrenciler kendileriyle ilgili ayrıntıları paylaşmalarını sağlayan tamamen düzenlenebilir profil alanları oluşturabilirsiniz.

Özel Profil Türleri

İstediğiniz sayıda profil türü oluşturabilir, istediğiniz şekilde adlandırabilir ve profil türüne bağlı olarak farklı kurallar ve ayarlar belirleyebilirsiniz.

Özel Profil Alanları

Kullanıcı türüne bağlı olarak, üyelerin kendileriyle ilgili ayrıntıları paylaşmalarına olanak tanıyan profiller hakkında farklı bilgiler toplayabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Profil İzinleri ve Roller

Platformunuza kayıtlı kullanıcılarınızın rollerini farklı üye türlerine atayabilir, Ücretli üyelerin üye dizinleriyle kısıtlanması veya fazladan profil alanları vermesini sağlayabilirsiniz.

Sosyal Sınıflar Oluşturun!

Platformda, Sınıf liderleri veya Yöneticiler, ayrı etkinlik yayınları ve katılımcı listeleme ile oluşturmuş oldukları sınıfları halka açık, özel veya gizli sınıf olarak belirleyip katılımcıları organize edebilirler

Sınıf Türü

Sınıflarınızı genel, özel veya gizli sınıflar olarak oluşturabilir ve sınıf türüne bağlı olarak farklı kurallar ve ayarlar belirleyebilirsiniz.

Sınıf Davetleri

Tüm sınıf üyelerinin, organizatörlerin veya moderatörlerin diğer kullanıcıları sınıfa davet etmesine izin verebilirsiniz veya kısıtlayabilirsiniz.

Sınıf Organizasyonu

Sınıfı yöneten ve düzenleyen, etkinlik gönderen veya kullanıcıları davet edebilecek kişileri kontrol etmek için sınıf içindeki düzenleyiciler veya moderatörler oluşturabilirsiniz.

Sınıf Etkinliği

Tüm sınıf üyelerinin, organizatörlerin veya moderatörlerin fotoğraf, GIF, emoji'leri paylaşmasına ve fikirlerini sınıf etkinlik akışında paylaşmasına izin verebilirsiniz.

Sınıf Forumları Oluşturun!

Her sınıf kendi tartışma forumunu oluşturabilir. Ayrıca isteğe bağlı olarak aynı tartışma forumuna birkaç sınıf eklenebilir.

Sınıf Forumu

Tartışma forumları oluşturarak, öğrencilerinizin ders konuları ile ilgili görüş ve firkirlerini toplayabilirsiniz

Post, Medya, Emoji, GIF'ler

Kullanıcılar forum yazılarına ve yanıtlarına Fotoğraf, GIF, Video ve Emojiler ile paylaşımlar yapabilir

Tartışmalara Not Verme

Bir öğrencinin yaptığı katkıların eğitim notuna etki etmesini istiyorsanız sınıf tartışmalarına not verebilir, diğer öğrencilerin performanslarını artırmaya teşvik edebilirsiniz.

Bildirimler

Sınıflara ait forumlardaki gerçekleşen tartışmalar, yorumlar veya öğrencilerin yapmış olduğu güncellemeler, sınıfa ve foruma katılan kişilere otomatik e-posta bildirimi gönderilerek bilgilendirilir.

Etkinlik Yayınları Oluşturun!

Global, kişisel ve sınıf etkinliği, sesli yorumlar, doğrudan kayıt, @mentions ve e-posta bildirimi desteği ile beslenir.

Global, Kişisel ve Sınıf Yayınları

Daha etkileşimli bir deneyim için sınıfınızı iki yönlü bir “Duvar” a dönüştürüp Üyelerinizin birbirlerinin Duvarlarına yazmasına ve birbirlerinin mesajlarını “Beğenme” ye izin verebilirsiniz

E-posta Bildirimleri ve Şablonlar

E-posta oluşturma aracınız ile bildirimleri dilediğiniz gibi düzenleyebilir, e-postalarınıza yeni etki alanları ekleyebilir veya hazır şablonları kullanarak müşterilerinize e-posta gönderebilirsiniz

@mentions

Kullanıcılar sitedeki diğer kayıtlı kullanıcılardan bahsedebilir. Bahsedilen kullanıcı gönderinin bildirimini alır ve geri dönüş yapabilir.

Multimedya Gönderme

Kullanıcılarınızın herhangi bir cihazdan fotoğraflarını yüklemelerine ve albümler halinde düzenlemelerine izin verebilirsiniz.

Çevrimiçi Topluluğun Faydaları

Çevrimiçi topluluğunuzu oluşturarak, çalışanlarınızın birbirlerinden öğrenmelerini, markanızın değerini artırmalarını ve iş yükünüzü azaltmalarını sağlayabilirsiniz.

Bağlantılar, Davetiyeler, Özel Mesajlar!

Üyelerin birbirleriyle bağlantı kurmasına ve en çok değer verdiklerine odaklanmasına izin verebilirsiniz.

Kullanıcı Davetiyesi

Platform üyelerinin, üye olmayanların ağa katılması için e-posta davetiyesi göndermesine izin verebilir veya bu durumu profil rollerine özel kısıtlayabilirsiniz.

Özel Mesajlar

Üyelerin birbirlerine özel mesaj göndermesine izin verebilirsiniz, ayrıca mesajlar bir üyeye veya bir grup üye sinede gönderilebilir.

Üye Bağlantıları

Üyelerin birbirleriyle bağlantı kurmasına ve en çok değer verdiklerine odaklanmasına izin verebilirsiniz.

Bildirimler

Platform Üyelerinin, e-posta yoluyla bildirimde bulunma ve bildirim ayarlarını özelleştirmelerine izin verebilirsiniz

Platformunuzu Özel Bir Topluluğa Çevirin!

Site erişimini yalnızca giriş yapmış üyelere sınırlayarak özel bir topluluk oluşturabilirsiniz.

Platformunuzu Özel Bir Topluluğa Çevirin

Site erişimini yalnızca kayıtlı üyelere sınırlayarak platformunuzu özel bir topluluk haline getirebilirsiniz. Giriş ve Kayıt sayfaları herkese açık kalacaktır fakat sadece kayıtlı kullanıcılar platforma giriş yapacaktır.

İş İlanları ve Özgeçmiş Yönetimi

İş ve Kariyer Yöneticisi Modülü ile katılımcıların, Platforma iş ilanlarını bırakmasını, İş ilanlarına Aday olan kişilerinde iş başvurusunda bulunmasına ve özgeçmişlerini göndermesine izin verebilirsiniz

Albümler ve Medya

Üyeler fotoğraf ve Video yükleyebilir, albümler halinde düzenleyebilir, diğer üyelerin görmesi ve yorum yapması için paylaşabilir.

Etkinlikler Oluşturun

Platformunuzda etkinlikler oluşturarak, dijital biletlerinizi ücretli veya ücretsiz katılımcılara sunabilirsiniz.

Neden Trendsoft LMS'yi seçmelisiniz?

Trendakademi, önde gelen şirketlerin ve kuruluşların çevrimiçi eğitim ve bilgi paylaşımını kolaylaştırmasına yardımcı olmak için entegre kurumsal e-öğrenme çözümleri sunar.

Global bir izleyici kitlesine ulaşın

Ayrıntılı ve entegre raporlama

Eğitmen liderliğindeki web seminerleri ve eğitim oturumları

Öğrenciler için portal kayıt formu

Sezgisel değerlendirmeler ve kısa sınavlar

Trendakademi Dijital Eğitimler

Portalımıza kaydınızı gerçekleştirdikten sonra sizin için oluşturulmuş dijital eğitimlere katılarak Trendsoft LMS'yi daha yakından tanıyabilirsiniz.