Deprecated: class-phpmailer.php is deprecated since version 5.5.0! Use wp-includes/PHPMailer/PHPMailer.php instead. The PHPMailer class has been moved to wp-includes/PHPMailer subdirectory and now uses the PHPMailer\PHPMailer namespace. in /home/trendaka/public_html/wp-includes/functions.php on line 5401
İyzico Güvenli Ödeme Alma – Trendakademi Dijital Eğitimler

İyzico ile Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

İyzico İle Güvenli Alışveriş

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Trendakademi, önde gelen şirketler ve kuruluşların çevrimiçi eğitim ve bilgi paylaşımını kolaylaştırmasına yardımcı olmak için entegre kurumsal e-öğrenme çözümleri sunar.

İyzico Kurucuları: Tahsin Isın ve Barboros Özbuğutu

İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Sistemi ile müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafindan sağlanmaktadır. 256 Bit SSL sertifikalı ödeme sistemimizde, kredi kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir.

Kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir. Bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur.

Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse, bankanız, sistemimize bir hata kodu gönderir. Bu durumlarda, ilgili hata kodunu belirterek odemeler@trendakademi.com  adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Üyelik Sistemi Oluşturma ve Erişim Satışı

Topluluğunuza, kurslara, dijital indirmelere, sınıflara ve daha fazlasına erişmek için abonelik paketleri oluşturup tekrarlayan veya bir defalık ödemeleri alabilirsiniz.

Tek Seferlik Satın Alımlar

Abonelikler

Üyelik Entegrasyonu

PDF Kitaplarınızın Satışı

Eğitim Paketleri

Eğitim Sınıfı Paketleri

Çevrimiçi Eğitimlerinizi Geliştirin!

Trendakademi, önde gelen şirketler ve kuruluşların çevrimiçi eğitim ve bilgi paylaşımını kolaylaştırmasına yardımcı olmak için entegre kurumsal e-öğrenme çözümleri sunar