Deprecated: class-phpmailer.php is deprecated since version 5.5.0! Use wp-includes/PHPMailer/PHPMailer.php instead. The PHPMailer class has been moved to wp-includes/PHPMailer subdirectory and now uses the PHPMailer\PHPMailer namespace. in /home/trendaka/public_html/wp-includes/functions.php on line 5401
Trendsoft LMS Öğrenme Yönetim Sistemi – Trendakademi Dijital Eğitimler

Trendsoft LMS hakkında bilmeniz gereken her şey

Trendsoft Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS), şirketlere kurumsal e-Öğrenim programlarını yönetme, sunma ve değerlendirme konusunda yardımcı olan bir yazılımdır.

Trendakademi, önde gelen şirketler ve kuruluşların çevrimiçi eğitim ve bilgi paylaşımını kolaylaştırmasına yardımcı olmak için entegre kurumsal e-öğrenme çözümleri sunar.

LMS Öğrenme Yönetim Sistemleri Nedir?

Öğrenme Yönetim Sistemleri her geçen gün gelişen ve çevrimiçi öğrenmeyi teşvik eden bir oluşumdur.

İşte bunu göstermek için birkaç istatistik:

 • LMS kullanıcılarının çoğu, % 87 ile gelen bulut tabanlı sistemler kullanıyor
 • Müşteriler öncelikle işlevsellik (% 53), fiyat (% 32), destek (% 5), kurumsal statü (% 3) ve yazılım itibarı (% 3) temelinde LMS yazılımını seçmektedir
 • LMS pazarının 2021 yılına kadar 5.22 milyar dolardan 15.72 milyar dolara çıkması bekleniyor
 • 2020 itibariyle, öğrencilerin yaklaşık % 25'i yalnızca çevrimiçi olacak.
 • LMS kullanıcıların yaklaşık % 30'u, çalışanlarına kolay ulaşılabilir, standart bir öğrenme ortamı sağlamaktan özellikle yararlanan büyük şirketlerdir

LMS'nin Kullanıldığı Sektörler

E-Öğrenim uygulamalarına katılan herkes zaten bir LMS kullanıyor. İşte bazı LMS kullanıcılarının sadece bir listesi:

 • Küçük, aile şirketlerinden büyük, küresel şirket kuruluşlarına kadar her ölçekteki şirket
 • Kuruluşlar, BM veya yerel STK'larınız ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar
 • Geleneksel öğrenim kurumları (okullar, akademiler, seminerler dahil)
 • Sanal ve e-Öğrenmeye dayalı öğrenme birlikleri (örneğin, Khan Academy ve Lynda.com gibi çevrimiçi kurumlar)
Closeup of two smiling young business men using tablet computer and standing with office buildings in background
Trendakademi, önde gelen şirketler ve kuruluşların çevrimiçi eğitim ve bilgi paylaşımını kolaylaştırmasına yardımcı olmak için entegre kurumsal e-öğrenme çözümleri sunar.

LMS'nin Dünyadaki İlerlemesi

Temel olarak, LMS platformları dünyanın her yerinde, çok çeşitli kurumsal öğrenme uygulamaları için çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır.

Amerika ve Avrupadaki bir çok eğitim kurumu ve endüstriyel işletmelerinin neredeyse % 42'si resmi öğrenim saatleri içerisinde çalışanları eğitmek için bir tür öğrenme teknolojisi kullanıyor. Bu nedenle, tüm dünyada LMS'nin benimsenmesinin, önümüzdeki birkaç yıl boyunca yoğunlaşmaya devam etmesi beklenmektedir.

LMS Kullanıcıları

LMS kullanıcıları Öğrenciler ve Yöneticiler olmak üzere iki ayrı kategoriye ayrılabilir:

Öğrenciler: Öğrenenler son kullanıcılardır. Eğitim içeriğinin tasarlandığı öğrenme materyallerini görüntülemek ve kurs sürecine ve değerlendirmelerine katılmak için eğitimlere ve sınavlara erişirler.

Yöneticiler: Kurs oluşturmadan, öğrenen atamasına, öğrenenlerin ilerlemesini izlemeye kadar çok sayıda görevi içeren LMS'nin yönetiminden sorumludur.

Trendakademi, önde gelen şirketler ve kuruluşların çevrimiçi eğitim ve bilgi paylaşımını kolaylaştırmasına yardımcı olmak için entegre kurumsal e-öğrenme çözümleri sunar.

Trendsoft LMS Öğrenme Yönetim Sistemi Nedir?

Trendsoft LMS, çalışan ve tüketici eğitimi için kullanılan güçlü özellikleri ve sezgiselliği ile pazardaki en anlaşılır eğitim içerik hazırlama ve öğrenim aracıdır.

Trendakademi

İşte sunduğumuz özelliklerden sadece bazıları

 • Diğer kurumsal konularda daha fazla zaman geçirebilmeniz için kısa öğrenme süresi olan kullanıcı dostu bir arayüz
 • Çalışan verilerini Trendsoft LMS'ye kolayca yükleyin ve alın
 • Kurslarınızı satabileceğiniz Woocommerce ile entegre çalışabilir
 • Iyzico veya PayU kullanarak kurslarınızı satabilirsiniz. Woocommerce mağazanızı Trendsoft LMS ile kullanabilirsiniz!
 • Sınırsız özelleştirilebilir öğrenme içeriğini paylaşın, öğrenenin ilerlemesini izleyin ve eksiksiz güvenlik ile gerçek zamanlı raporlamalar elde edin!
 • Ücretsiz deneme seçeneğimizle Trendsoft LMS'yi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz!
 • Hızlı öğrenicileri kolayca tanımlayın ve alıştırmalar ve değerlendirme yoluyla daha fazla eğitim programına ihtiyaç duyan kişileri tespit edin

Trendsoft LMS'nin En Yaygın Kullanımı

Trendsoft LMS boyutları ve bütçeleri ne olursa olsun, hemen hemen tüm organizasyonlar tarafından başarıyla uygulanmış çevrimiçi bir şirket öğrenim aracıdır

Trendakademi, önde gelen şirketler ve kuruluşların çevrimiçi eğitim ve bilgi paylaşımını kolaylaştırmasına yardımcı olmak için entegre kurumsal e-öğrenme çözümleri sunar.

Trendsoft LMS'nin en yaygın kullanımlarından bazıları şunlardır

Kurumsal Eğitim

Trendsoft LMS temel olarak kurumsal eğitim programlarını birleştirmek, düzenlemek ve değerlendirmek için kullanılır. Yüksek teknoloji ürünü bir olan Trendsoft LMS, aşağıdakiler gibi çeşitli kurum içi ve çevresel iş uygulamalarını destekleyebilir:

 • Çalışan, müşteri ve ortak eğitimi
 • Sürekli olarak devam eden bir süreç olduğu için yeni çalışanların eğitimi veya mevcut personelin iyileştirme becerileri
 • Harcamaları azaltmak ve eski moda öğrenme yöntemleriyle ilgili kurumsal rahatsızlıkları ortadan kaldırmak ve çalışanlarınızın kurs içeriğine istedikleri zaman ve uygun bir zamanda erişmelerini sağlamak
 • Yerleşik izleme ve raporlama özellikleri ile çalışanlarının ilerleme durumu hakkında daha iyi bilgi edinmek
 • Tüketicileri, yeni satın alınan ürünlerini kolayca kullanabilecekleri şekilde eğitmek
 • Eğitimin her zaman erişilebilir olmasını sağlayarak müşteri yıpranmasını azaltmak, tüketicilere daha fazla değer sunma

Ortaklık programlarını, eğitim ortakları ve ağları (satıcılar gibi) yoluyla iyileştirin, böylece herkesin aynı sayfada olmasını sağlayın ve kurumsal hedefler konusunda net olun

Eğitim çalışması

Trendsoft LMS, eğitim teklifleri için etkili bir platform olabilir. İster online sınıflar sunan bir akademik kurum, ister e-Öğrenim yoluyla sınıf tabanlı kurslarını geliştiren bir üniversite, müşterilerini bilgilendiren bir şirket veya halkı eğitmeye çalışan bir devlet kurumu olsun, Trendsoft LMS öğrenmenin geleceğidir.

Trendsoft LMS'nin Temel Özellikleri

Trendsoft LMS, bugün birçok işletmenin sahip olmak istediği etkili eğitim araçlarını sunan ve sürekli global olarak gelişen bir E-öğretim aracıdır.

Trendsoft LMS ile Müşteri Eğitimleri 1

Doğru yöne yönlendiğinizden emin olmak için, bu altı vazgeçilmez özelliği de içeren mobil uygulamalar için duyarlı tasarımlı bir platformu size sunuyoruz!

1. Ders ve İçerik Yönetimi

Trendsoft LMS'nin temel amacı, e-Öğrenim kurslarını ve öğrenme materyallerini etkili bir şekilde oluşturmak ve yönetmektir. Bu nedenle, Trendsoft LMS yöneticilerin kursları ve içeriği zahmetsizce oluşturmalarına ve yönetmelerine izin verir.

2. Kullanıcı Yönetimi

Trendsoft LMS, LYS veya YGS öğrenen grupları oluşturma, grup kaydını yönetme, öğrenen hesaplarını devre dışı bırakma ve yeni kullanıcıların konaklaması gibi periyodik ve yorucu görevlerin otomasyonu dahil olmak üzere etkili kullanıcı yönetimini kolaylaştır.

3. Raporlama ve Analizler

Trendsoft LMS, eğitim oturumlarının öğrenciler üzerindeki etkisini izleme ve değerlendirme kabiliyetine sahip bir araçtır. Özelleştirilebilir raporlar ve farklı metriklerle kullanıcının ilerlemesini sağlayan kontrol panelleri aracılığıyla işletmelerin eğitimleri hakkında eyleme geçirilebilir ve içgörü geliştirmelerini sağlar.

4. Beyaz etiketleme

Beyaz etiketleme, kullanıcıların belirli bir marka veya şirketin görünümünü yansıtacak şekilde Trendsoft LMS'yi özelleştirmelerini sağlayan önemli bir özelliktir.

5. Entegrasyon

Brandon Hall Group çalışmasına göre, işletmelerin yaklaşık dörtte üçü entegrasyon yeteneklerini kesinlikle gerekli görüyor. Bunu akılda tutarak, Trendsoft LMS kullanılan diğer sistemlerle bütünleşebilmeli, böylece veri ve bilgileri kolayca senkronize eder ve izin verir.

6. Güvenlik

Trendsoft LMS'nin güvenliği 256 bit şifrelenerek ve güncel olarak gün aşırı yedekler alınarak sağlanır. Trendsoft LMS'nin kullanım şeklinize bağlı olarak, özel kullanıcı bilgileri, tescilli şirket bilgileri ve ticari sırlar gibi şeyler Trendsoft LMS'ye kaydedilebilir.

Trendsoft LMS'nin Temel Faydaları Nelerdir?

Trendsoft LMS ile özel renkler ve logolardan kişiselleştirilmiş otomatik e-postalara ve özel bir etki alanına kadar beyaz etiketleme seçenekleriyle platformunuzu kolayca özelleştirebilirsiniz.

Trendakademi Perakende Sektörü 2

Bir işletme sahibi iseniz ve Trendsoft LMS'yi kullanıyorsanız, Trendsoft LMS kullanmanın birkaç avantajı:

İşletmeler için Yararları

Trendsoft LMS, işletmeleri aşağıdakilerle iyileştirebilir:

 • Kurumsal öğrenme ve geliştirme harcamalarını azaltmak
 • Eğitim süresini kısaltmak ve işçilerin, tüketicilerin ve ortakların performansını artırmak
 • Farklı öğrenme kitlelerini hedefleme
 • Eğitim kaynaklarını tek bir yerde birleştirmek
 • Öğrencinin ilerlemesini ve eğitimin kurumsal performans üzerindeki etkisini değerlendirme

Öğrenciler İçin Faydaları

Trendsoft LMS ile öğrenciler aşağıdakilerden faydalanabilir:

 • Gerekli eğitimlerle güncel olmalarının sağlanması
 • Gerekli eğitimlerle güncel kalmak
 • Hem resmi hem de yaygın öğrenme yöntemlerini kolayca erişilebilir hale getirmek
 • Mesleki gelişim için gerekli uzmanlık ve bilgileri edinmelerine yardımcı olma
 • Geliştirilmiş performansla işyeri verimliliğini artırmak

Neden Trendsoft LMS'yi seçmelisiniz?

Trendakademi, önde gelen şirketlerin ve kuruluşların çevrimiçi eğitim ve bilgi paylaşımını kolaylaştırmasına yardımcı olmak için entegre kurumsal e-öğrenme çözümleri sunar.

Global bir izleyici kitlesine ulaşın

Ayrıntılı ve entegre raporlama

Eğitmen liderliğindeki web seminerleri ve eğitim oturumları

Öğrenciler için portal kayıt formu

Sezgisel değerlendirmeler ve kısa sınavlar

Şimdi bir hesap oluşturun ve başlayın !

Trendsoft LMS, maliyet tasarrufu ve büyüme ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Sezgisel gezinme, otomatik işlevler ve mükemmel destek sayesinde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.