Deprecated: class-phpmailer.php is deprecated since version 5.5.0! Use wp-includes/PHPMailer/PHPMailer.php instead. The PHPMailer class has been moved to wp-includes/PHPMailer subdirectory and now uses the PHPMailer\PHPMailer namespace. in /home/trendaka/public_html/wp-includes/functions.php on line 5401
Trendsoft LMS Çevrimiçi Kurslarınızı Satın! – Trendakademi Dijital Eğitimler

Çevrimiçi Kurslarınızı Yayınlayın ve Satın !

Eğitim içeriğinizi otomatikleştirerek satış yapın ve para kazananın. Trendsoft LMS çevrimiçi kurslarınızı satmanız için sizlere tüm araçları sunar.

Trendakademi

Çevrimiçi Kurslar Oluşturun

Trendsoft LMS neredeyse tüm dosya türlerini destekler. Bilgisayarınızdan veya doğrudan Dropbox veya Google Drive hesaplarınızdan içerikler yükleyebilir, Otomatik e-postalar, bildirimler, sertifikalar, öğrenme materyalleri ve kurslar oluşturabilirsiniz. Trendsoft LMS, kurslarınızı kısa sürede çalıştırmak ve satmanız için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar.

Süreci Otomatikleştirin

Kendi hızınızda, bir eğitmen önderliğinde sanal sınıflar oluşturabilir veya  Eğitim içeriklerinizi küçük çevrimiçi eğitim paketleri haline getirerek  satabilirsiniz. Kurs satış platformumuz, verilerinizi merkezileştirmenize, öğrencilerinize otomatik e-postalar ve eğitim hatırlatıcıları göndermenize ve öğrenci kaydını otomatikleştirmenize olanak tanır. Öğrencilerinizin kurslarını tamamlamaları için kurs sürelerini, bitiş tarihlerini ve son tarihleri ​​belirleyebilir ve satışlarınızı kolayca takip ederek raporlar alabilirsiniz.

Young modern businessman with laptop searching in the net outdoors
Waist-up portrait of confident owner of floral design studio looking at camera while standing with arms crossed

Platformunuz, İş Kimliğiniz

Trendsoft LMS ile platformunuza işletme logonuzu ekleyebilir, şirketinizin renklerini seçebilir ve kendi alt alanınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca Müşterilerinize otomatik gönderilen tüm e-postaları ve bildirimleri özelleştirebilirsiniz.

Kullanıcı ve Öğrenci Yönetimi
Üyeliklerinizi genişletebilir ve müşterilerinize birden fazla kurs satabilirsiniz.  Tüm katılımcılarınızın performanslarını izleyebilir ve onlara gerçek zamanlı olarak sertifika verebilirsiniz.

İyzico, Sanal Post Entegrasyonu
Sistemimiz birden çok para birimini de destekleyen Iyzico sanal post entegrasyonu ile entegre çalışmaktadır.

Bir Fikri Bir İşletmeye Dönüştürmek

Trendsoft LMS ihtiyaç duyacağınız tüm ipuçlarını ve araçları size sunacaktır

Trendsoft LMS ile Müşteri Eğitimleri 1

 

Hızlı Bir Başlangıç Yapın

Trendsoft LMS, platformunuzu oluşturduktan sonraki birkaç gün içinde kurslarınızı çevrimiçi satmanıza ve işinizi çevrimiçi olarak yürütmenize olanak tanır.

Her Yerde, Her Zaman Erişilebilen Kullanımı Kolay Platform

Kurslarınızı dünyanın herhangi bir yerindeki herkese satabilirsiniz. E-Ticaret platformunuza 7/24 erişilebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm raporlar ve bilgiler sadece birkaç tık ötede.

Müşterilerimizi Destekliyoruz

İşinizde başarılı olmanızı istiyoruz. Siz büyüdükçe büyüyoruz. Canlı sohbet, e-posta ve telefon desteğimiz var. Canlı gözden geçirmeler ve öğreticiler de mevcuttur. Trendsoft LMS ile müşterimiz değilsiniz, ortağımızsınız.

Çevrimiçi Kurslarınızı Oluşturun ve Satın

Eğitim içeriğinizi otomatikleştirerek satış yapın ve para kazananın. Trendsoft LMS çevrimiçi kurslarınızı satmanız için sizlere tüm araçları sunar.

Sınırsız kurslar oluşturun ve satın

Sınırsız eğitim içeriği oluşturun ve yayınlayın

Satış ve Öğrenci Analiz Raporlarını İzleyin

Öğrencilerinizle İle bire bir iletişim sağlayın

Özel Sertifikalar oluşturun ve dağıtın

Iyizico Sanal Post Entegrasyonu

Powerpoint, Video, SCORM ve daha fazlasını çalıştırın