Deprecated: class-phpmailer.php is deprecated since version 5.5.0! Use wp-includes/PHPMailer/PHPMailer.php instead. The PHPMailer class has been moved to wp-includes/PHPMailer subdirectory and now uses the PHPMailer\PHPMailer namespace. in /home/trendaka/public_html/wp-includes/functions.php on line 5401
Hakkımızda – Trendakademi Dijital Eğitimler

Trendakademi Misyon

Misyonumuz, kuruluşların tam potansiyeline ulaşabilmeleri için çevrimiçi eğitim ve bilgi paylaşımını basitleştirmektir.

Trendakademi ilk kurulduğunda basit bir vizyonu vardı:

mümkün olan en zayıf, en sezgisel ve sorunsuz öğrenme deneyimini oluşturarak, Hemen erişilebilir ancak aynı zamanda yedek güç ve esneklik sunan çevrimiçi bir öğrenme platformu oluşturmaktı!

Trendakademi, önde gelen şirketler ve kuruluşların çevrimiçi eğitim ve bilgi paylaşımını kolaylaştırmasına yardımcı olmak için entegre kurumsal e-öğrenme çözümleri sunar.

Görevimiz

Doğru eğitim olmadan, şirketinizin tam potansiyeline ulaşmak neredeyse imkansızdır. Trendakademinin misyonu, üstün e-Öğrenim teknolojisini dünya çapında herhangi bir şirket veya kuruluş için erişilebilir ve uygun fiyatlı hale getirerek öğrenmeyi demokratikleştirmektir.

Değerlerimiz

İnsanların aktif olarak kullandıkları araçlar üreten fikirleri yineliyoruz. Sağlamlık ve güçlü potansiyel ile birlikte kullanılabilirliği, basitliği ve amaca uygun çözümleri dengelemeye çalışıyoruz. Büyük şirketlerin empati, dürüstlük, çeşitlilik ve basitlik üzerine kurulduğuna inanıyoruz.

Çalışanlarınızı eğitin! Sonuçları ölçün ve Büyümeyi artırın.

Trendsoft'un kurumsal e-öğrenim çözümleriyle şirketler genel eğitim ve sertifikasyon programları, uygunluk eğitimi, işe başlama girişimleri, müşteri eğitimi ve daha fazlasını düzenleyebilir.